SOOLOKARJÄÄR

Oma soolokarjääri jooksul olen avaldanud 2 singlit ning figureerinud nendega mõneski nädala topis. Olgugi et aastal 2018 tegin sooloprojektiga pausi, alustasin eelmisel aastal taas uue muusika loomist ning aastal 2022 peaks osa sellest ka ilmavalgust nägema.

Seni pole ma oma soolokarjääri tegelikult eriti tõsiselt võtnud. Olen avaldanud 2 singlit ja andnud mõned kontserdid end ise kitarriga saates, kuid see on ka kõik. Mis puutub mu muusikapalu sooloartistina, on vast kõige iroonilisem see meeletu kogus sahtlisse kirjutatud ja lõpetamata töid. Olen pea 25 aasta jooksul kokku kirjutanud sadu palu, võib-olla kokku isegi tuhande ringis, kuid suur enamik neist ei tundu enam ajakohastena, et neid 2020ndatel professionaalselt ümber salvestama ja produtseerima hakata. Seega olen otsustanud neist enamiku avalikkuse eest peidus hoida, kuna minu jaoks tunduvad nad hetkel pigem nagu väga korralikud käeharjutused.

Aastatel 2015-2018 esinesin küll veidi sooloartistina, kuid kuna keskendusin tollal rohkem bändile (tollal Catnap), ei hakanudki ma soolokarjääri käima tõmbama. Sellest perioodist pärinevad aga kaks eestikeelset singlit “Maal” ja “Armastus”. Nendel singlitel läks isegi üpris hästi, kuna mõningad Eesti raadiod mängisid neid ikka üksjagu ning Kadi Raadio topis hoidis “Armastus” ühel nädalal lausa esikohta.

2022. aastal on sooloprojektiga aga suured plaanid, kuna olen nüüd aastakese selle jaoks kõvasti tööd teinud. Avaldasin aasta alguses väikese osa oma filmimuusika portfooliost ning plaanin peagi avaldada ka uusi singleid ja klaveripalu, millega viimastel aastatel tööd teinud olen. Seega… tasub end kursis hoida 😉

 

 

Portfoolio