KOLL

Ansambli Koll panid kokku neli järelejäänud liiget meie endisest kollektiivist Catnap. Eesmärgiks oli hakata kogu materjali koos looma − erinevalt Catnapist, mis mängis peamiselt minu heliloomingut.

Minu jaoks on Koll olnud suur hüpe pelgalt heliloojast tõeliselt funktsioneerivaks bändiliikmeks kasvamisel. Kui me tegime Catnapi, kirjutasin ma enamiku partiisid… põrgu – ma komponeerisin isegi lihtlabaste trummipartiide eskiisid (kuigi ma ei kujutaks end iial kirjutamas midagi nii keerulist, kui mu venna haigelt ägedad trummipartiid). Kolliga sai aga algusest peale sihiks meid kõiki kaasata nii paljudesse protsessidesse kui võimalik. See tähendas muuhulgas isegi mixi ja masterit.

Aga miks Koll? Laialt mõtestatuna võib öelda, et kolle (midagi hirmsat) leidub igal pool ning igast meie loost võib kontseptuaalselt mõne üldmõistetava või isikliku koletise leida. Aga me kirjutame pigem hirmudest kui lihtsalt koledatest asjadest – teisisõnu, tegemist pole šokikultuuri projektiga. Oleme kontseptuaalsed ja kunstilised, olgugi et püüame endiselt sobituda mingilgi moel tänapäevasesse rocki / metali skeenesse.

Seni oleme avaldanud 3 singlit 3 aasta jooksul, mida on selgelt vähe, kuid sel aastal on veel mõndagi tulemas, nii et hoidke näppu pulsil!

Koll on:

Björn Norralt (vokaal; kitarr)
Brain Norralt (trummid)
Silver Vrait (kitarr)
Lennart Pihl (basskitarr)

 


 

Koll sotsiaalmeedias:

SpotifyYouTubeBandcampSoundcloudFacebookInstagram

 

Portfoolio